Kategorie: Wszystkie | Bajki | Ciekawe | Gry | Myśli | Obrazy | Pamiętnik | Poezje | Porady
RSS

Gry

sobota, 22 lutego 2014

Battlefield Play4FreeBattlefield jest od lat znaną grą fps, w której to można oprócz wyboru klasy żołnierza jakim się gra jednocześnie korzystać z większości pojazdów w grze. Battlefield Play4Free jest odpowiednikiem właśnie tej gry w darmowej wersji gry na przeglądarkę. Battlefield Play4Free jest obecnie chyba jedną z najciekawszych pozycji wśród darmowych gier fps online. Posiada dość sporo map i biorąc pod uwagę grafikę gra jest na prawdę  wyjątkowo interesująca i co również ważne dość popularna wśród polskich graczy. Oczywiście można znaleźć dość sporo minusów, jak na przykład dość duża ilość cheaterów, haterów, trolli itd. Niestety moim zdaniem wynika to z kilku powodów.
Jednym z pierwszych jest możliwość stworzenia postaci, która dla przeciętnych, czy początkujących graczy może wydawać się wręcz niezniszczalną. Oczywiście taka możliwość istnieje po opłaceniu za wszelkie ulepszenia, co już kosztuje realną gotówkę, a wielu (nawet spośród polaków) graczy płaci za tę grę. 
Drugim problemem w grze są oczywiście gracze korzystający z czitów. ...cóż gra Battlefield Play4Free korzysta ze wsparcia PunkBuster oraz innych serwisów blokujących takich graczy, ale nie posiadając własnego zabezpieczenia ten problem będzie nadal się pojawiać. Choć jak sam zauważyłem w większości przypadków gracze oskarżani o oszukiwanie w grze, są dobrymi graczami z ulepszonymi postaciami, co jak wspomniałem wcześniej przez innych graczy jest odbierane jak korzystanie z aimbota.
Battlefield Play4FreeZapewniam jednak, że po odnalezieniu dobrego serwera podczas tej gry czeka nawet wymagającego gracza bardzo dobra zabawa. Gra Battlefield Play4Free jak już mówiłem pozwala graczom korzystanie z pojazdów, a mam tu na myśli czołgi, amfibie, wozy bojowe, helikoptery i odrzutowce.

Poniżej prezentuję nagranie z czasów beta i jestem zdania, że jest świetnym przykładem, bo akurat w tym  nagraniu można zobaczyć pewien "błąd" w grze. Owym bugiem (czyli błędem) wówczas był zasięg noża, który to później został wyeliminowany, a ostatnio (czyt. jeszcze później) wprowadzony został ponownie w formie "noża Khukri Blade".

Battlefield Play4Free rozgrywka [snajper]
Battlefield Play For free Myanmar Gameplay Recon class

 

 

Na playliście Darmowe Gry Online FREE GAMES znajdziecie powyższe nagranie, jak i nagrania rozgrywek z innych gier.


wtorek, 21 stycznia 2014

A.V.A. - Alliance of Valiant ArmsA.V.A. czyli Alliance of Valiant Arms jest to darmowa gra FPS (first person shoter). Atutem gry jest możliwość dokupowania najróżniejszych ulepszeń dla gracza korzystając jedynie ze środków zarobionych podczas gry. Mówiąc innymi słowy jest to gra, która zgodnie z nazwą może być całkiem darmową. Kolejnym atutem tej gry jest duża liczba adminów na serwerach, czyli gracz jest przez większą część czasu pod opieką doświadczonych graczy. Podczas gry można również zgłosić oszukującego gracza lub kogoś kto obraża innych graczy. Sam przetestowałem i w porównaniu z innymi grami w grze A.V.A. grający może czuć się zdecydowanie bezpiecznie. Minusem jest tylko fakt, że grając z niektórymi z ulepszeń dostępnych w grze można zostać odebranym jako cziter. ...ale w dzisiejszych czasach i pośród tak wielkiego wyboru darmowych gier fps online jest to jedna z lepszych pozycji. 

 A.V.A. - Alliance of Valiant Arms - rozgrywka [sniper/recon]


sobota, 21 kwietnia 2012

Ghost Recon Online

 

 

 

Poniżej zaprezentuję pierwszy film jaki nagrałem z rozgrywki w grze Ghost Recon Online, która to gra jest obecnie w fazie testów, czyli tzw. beta. Producentem gry Ghost Recon Online jest firma Ubisoft i z tego co wiem, jak na razie gra jest dostępna jedynie dla graczy z terenu Ameryki Północnej co najprawdopodobniej jest spowodowane tym, że to jeszcze testy i kilka miesięcy zajmie ukończenie jej i udostępnienie graczom na całym świecie. 

Strona gry Ghost Recon Online - gdzie można aplikować o klucz do wersji beta  (uprzedzam, że gracze z innych regionów niż Ameryka Północna mogą być potraktowani usunięciem z gry). Na stronie można też zobaczyć kilka ciekawych materiałów dotyczących samej gry.

Oto zwiastun gry Ghost Recon Online prezentowany przez producenta

 


Ja natomiast jak już wspomniałem zaprezentuję poniżej fragment rozgrywki jaki sam nagrałem. Bez żadnych opisów i gadania... miłego oglądania. 

 

 

Tagi


Internetowa Telewizja

AUTOR
Mariusz ŁokietekLindeczek na Youtube
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...