Kategorie: Wszystkie | Bajki | Ciekawe | Gry | Myśli | Obrazy | Pamiętnik | Poezje | Porady
RSS
poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Dziś odczytałem e-mail, który dostałem wczoraj o tym, że już jutro (15 kwietnia) mogę zakupić Google Glass. Mówiąc w skrócie zostałem wybrany jako jeden z Explorerów Google Glass i wystarczy teraz tylko wybrać odpowiedni model, kształt i kolor ...zamówić i zapłacić prawie 2000$ za nowiutki zestaw Google Glass :)
...na serio bardzo się cieszę (choć spodziewałem się trochę niższej ceny), no ale zostanie bycie pionierem w kwestii rozwoju technologii jest wyjątkowo ekscytujące. 

sobota, 22 lutego 2014

Battlefield Play4FreeBattlefield jest od lat znaną grą fps, w której to można oprócz wyboru klasy żołnierza jakim się gra jednocześnie korzystać z większości pojazdów w grze. Battlefield Play4Free jest odpowiednikiem właśnie tej gry w darmowej wersji gry na przeglądarkę. Battlefield Play4Free jest obecnie chyba jedną z najciekawszych pozycji wśród darmowych gier fps online. Posiada dość sporo map i biorąc pod uwagę grafikę gra jest na prawdę  wyjątkowo interesująca i co również ważne dość popularna wśród polskich graczy. Oczywiście można znaleźć dość sporo minusów, jak na przykład dość duża ilość cheaterów, haterów, trolli itd. Niestety moim zdaniem wynika to z kilku powodów.
Jednym z pierwszych jest możliwość stworzenia postaci, która dla przeciętnych, czy początkujących graczy może wydawać się wręcz niezniszczalną. Oczywiście taka możliwość istnieje po opłaceniu za wszelkie ulepszenia, co już kosztuje realną gotówkę, a wielu (nawet spośród polaków) graczy płaci za tę grę. 
Drugim problemem w grze są oczywiście gracze korzystający z czitów. ...cóż gra Battlefield Play4Free korzysta ze wsparcia PunkBuster oraz innych serwisów blokujących takich graczy, ale nie posiadając własnego zabezpieczenia ten problem będzie nadal się pojawiać. Choć jak sam zauważyłem w większości przypadków gracze oskarżani o oszukiwanie w grze, są dobrymi graczami z ulepszonymi postaciami, co jak wspomniałem wcześniej przez innych graczy jest odbierane jak korzystanie z aimbota.
Battlefield Play4FreeZapewniam jednak, że po odnalezieniu dobrego serwera podczas tej gry czeka nawet wymagającego gracza bardzo dobra zabawa. Gra Battlefield Play4Free jak już mówiłem pozwala graczom korzystanie z pojazdów, a mam tu na myśli czołgi, amfibie, wozy bojowe, helikoptery i odrzutowce.

Poniżej prezentuję nagranie z czasów beta i jestem zdania, że jest świetnym przykładem, bo akurat w tym  nagraniu można zobaczyć pewien "błąd" w grze. Owym bugiem (czyli błędem) wówczas był zasięg noża, który to później został wyeliminowany, a ostatnio (czyt. jeszcze później) wprowadzony został ponownie w formie "noża Khukri Blade".

Battlefield Play4Free rozgrywka [snajper]
Battlefield Play For free Myanmar Gameplay Recon class

 

 

Na playliście Darmowe Gry Online FREE GAMES znajdziecie powyższe nagranie, jak i nagrania rozgrywek z innych gier.


wtorek, 21 stycznia 2014

A.V.A. - Alliance of Valiant ArmsA.V.A. czyli Alliance of Valiant Arms jest to darmowa gra FPS (first person shoter). Atutem gry jest możliwość dokupowania najróżniejszych ulepszeń dla gracza korzystając jedynie ze środków zarobionych podczas gry. Mówiąc innymi słowy jest to gra, która zgodnie z nazwą może być całkiem darmową. Kolejnym atutem tej gry jest duża liczba adminów na serwerach, czyli gracz jest przez większą część czasu pod opieką doświadczonych graczy. Podczas gry można również zgłosić oszukującego gracza lub kogoś kto obraża innych graczy. Sam przetestowałem i w porównaniu z innymi grami w grze A.V.A. grający może czuć się zdecydowanie bezpiecznie. Minusem jest tylko fakt, że grając z niektórymi z ulepszeń dostępnych w grze można zostać odebranym jako cziter. ...ale w dzisiejszych czasach i pośród tak wielkiego wyboru darmowych gier fps online jest to jedna z lepszych pozycji. 

 A.V.A. - Alliance of Valiant Arms - rozgrywka [sniper/recon]


środa, 18 grudnia 2013

FACEBOOKPortale społecznościowe takie jak Facebook, NK, czy inne często informują swoich użytkowników o tym, że ktoś z ich znajomych obchodzi urodziny, czy też imieniny. Co z tym zrobić? Składać życzenia, czy też to ignorować? Oczywiście pomijam tutaj fakt, że najlepiej składać życzenia osobiście, bez względu czy to urodzinowe, czy gratulacyjne.

Sam nad tym kiedyś się zastanawiałem, bo przecież to trochę śmieszne mi się wydawało składać życzenia komuś kogo na ten przykład nie widziałem kilka lat. Jednak prawda jest taka, że nawet kiedy na ulicy przyjdzie nam spotkać kogoś kompletnie obcego i dowiemy się, że ma ona/on urodziny to co robimy? Oczywiście, że składamy życzenia. Co więcej nam samym jest milej z tego powodu. Sami też lubimy przecież kiedy ktoś składa nam życzenia. Większość ludzi lubi otrzymywać dobre życzenia. Ok pomijam masochistów, czy ludzi wyniosłych, którzy nos mają wyżej niż czoło i takim to w ogóle mało co wypada powiedzieć. 
Oczywiście, po zostaje kwestia tego, że ktoś może nam zarzucić, że składamy tak życzenia tylko dlatego, że przypomniał nam o tym właśnie ten portal społecznościowy. No i co z tego? Czym różni się to od zapisania daty w kalendarzu wiszącym na ścianie? 

Co zatem robić? Składać życzenia na Facebooku, czy nie?

Po pierwsze nie korzystać z aplikacji urodzinowych takich jak Kalendarz, Birthdays, ...czy inne. Pamiętajcie, że używając takich aplikacji sami udostępniacie swoje dane właścicielowi tej aplikacji... mało tego pozwalacie, aby owa aplikacja wysyłała zaproszenia w Twoim imieniu do twoich znajomych bez twojej wiedzy. ...a przecież większość z portali społecznościowych, czyli Facebook, NK itd i tak ma wbudowane przypominacze o takich wydarzeniach jak urodziny twoich znajomych.

Po drugie składać życzenia, bo z pewnością ktoś może odebrać to mile. Oczywiście trzeba też robić to z głową, bo może być tak, że twój znajomy mógł podać inną datę urodzin niż prawdziwa (często spotykane podczas rejestracji na takich portalach) ...i może być trochę głupio, jeśli złożymy jej/jemu życzenia w innym terminie. Jednak tak po prawdzie, to przecież cóż to za różnica. Przecież to chyba żadna szkoda złożyć komuś życzenia nawet ot tak bez okazji...

....zatem WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO :D

Facebook idealne miejsce, żeby złożyć życzenia urodzinowe?

...eh te reklamy na blox.pl 

Już jestem w stanie przełknąć te nad blogiem, ale te wyskakujące są wyjątkowo irytujące. Czas najwyższy pomyśleć, co z tym zrobić...

piątek, 15 listopada 2013

 

W tym roku gwiazdy NBA wyprzedziły chyba wszystkich z promocją bożonarodzeniowego eventu.

Gwiazdy NBA grają Jingle Bells

Gwiazdy NBA promują świąteczne mecze za pomocą wideo w którym grają Jingle Bells. Znaną kolędę zagrali ...wrzutami do kosza. Oto jak to zrobili:

Jingle Hoops 

 

Trzeba przyznać, że zrobili to z klasą. 


poniedziałek, 28 października 2013
niedziela, 27 października 2013

 

żródło - Tumblr OverGifsfrom Tumblr - http://lindecheq.tumblr.com
źródło: OverGifs 

Pamiętajmy - to tylko zabawka, choć z drugiej strony...

...muszę tu też dodać, bo są tacy którzy tego jeszcze nie wiedzą, a tym którzy już słyszeli to tylko przypomnę. W 2009 roku jak to napisał Reuters: "Armia U.S. za pomocą gier komputerowych rekrutuje w centrum handlowym." Faktycznie w Filadelfi odbyła się taka akcja w ramach eksperymentu U.S. Army zorganizowała rekrutację w centrum handlowym Franklin Mills. Wspomniana rekrutacja odbywała się właśnie na grach komputerowych, czasem z wykorzystaniem symulatorów. (więcej szczegółów w artykule - link).


środa, 09 października 2013

Dziś na głównej stronie Google można znaleźć doodle, czyli obrazkowe logo Google z okazji 77 rocznicy urodzin Agnieszki Osieckiej. 

Google doodle z okazji 77 urodzin Agnieszki Osieckiej


wtorek, 10 września 2013

Strony, czy też raczej blogi jakie obecnie prowadzę to, m.in. :

KFK - kilka słów do kawy

KFKdesign - Web Media Service (włącznie z blogami projektów oraz galerii)

Polski Książę

Internetowa Telewizja

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8
Tagi


Internetowa Telewizja

AUTOR
Mariusz ŁokietekLindeczek na Youtube
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...