Kategorie: Wszystkie | Bajki | Ciekawe | Gry | Myśli | Obrazy | Pamiętnik | Poezje | Porady
RSS
sobota, 29 grudnia 2012

Wygaszacz ekranu - Sztuczne ognie (fajerwerki)

 

 

Wygaszacze ekranu to bardzo interesujący temat, ponieważ nie jest łatwo znaleźć wygaszacz ekranu bez jakichś usterek, lub chwytów licencyjnych. Prezentuję poniżej obecnie testowany przeze mnie wygaszacz ekranu w formie pokazu sztucznych ogni, dla systemów Windows 7 lub starszych (Vista, XP, 2000, ME, 98). Bardzo prosty w instalacji. Po pobraniu pliku wystarczy go uruchomić i postępować zgodnie z instalatorem, który się uruchomi.

Zachęcam do przetestowania :)

Ściągnij instalator wygaszacza ekranu - MBSS Fireworks

piątek, 14 grudnia 2012

Dostałem pracę

 

 

 

 
Szukałem, szukałem ....aż znalazłem :D Pominę ile miesięcy szukałem pracy. Co ciekawe niektóre firmy już podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego nawet nie przewidują krótszego okresu poszukiwań pracy niż kilka miesięcy. W jednej z firm do których się zgłosiłem podczas wypełniania formularza znalazłem pytanie: 
Ile czasu szukałaś/eś pracy? (odpowiedź podaj w miesiącach) 

Dobre, co?

Pamiętajcie - pozytywne nastawienie to podstawa :)

Jednak najważniejsze, że w końcu ją znalazłem.

Jest taka całkiem fajna, ma ładny głos i całkiem, całkiem szczupła jest, ale nie za chuda ...choć pewnie przytyje z czasem. Taka miła jest i choć jeszcze nie wiem, czy będzie w sam raz dla mnie to... jest fajna :)


piątek, 07 grudnia 2012

Muzeum Banana

 

Muzeum bananów, brzmi dziwnie, ale co ciekawe istnieje takich kilka na świecie. Z pewnością dowodzi to temu, że biznes można zrobić na wszystkim. Muzea takie zbierają i prezentują eksponaty, którymi są wszelkiego rodzaju akcesoria związane z bananami, czyli takie jak: naklejki, pluszaki w kształcie bananów, książki o bananach, medale bananów... i wiele, wiele innych. Trudno wręcz wymienić wszystkie z eksponatów.


 

Zaprezentuję dwa z takich muzeów :

The Washington Banana Museum w Auburn w stanie Waszyngton ...czyli Waszyngtońskie Muzeum Banana, które funkcjonuje od ładnych kilku lat, aczkolwiek nie jest to największe z muzeów poświęconych bananom.

Największym na świecie zbiorem eksponatów związanych z bananami cieszy się muzeum w miejscowości Mecca w stanie Kalifornia - The international Banana Museum.

Właściciel na tym wideo opowiada o tym, jak to jego znajomi uważali go za wariata, kiedy postanowił takie muzeum otworzyć. Jak stukali się w głowy, kiedy on wykupywał najróżniejsze eksponaty do swoich zbiorów. Podejrzewam, że najtrudniej było mu wówczas kiedy wykupił cały zbiór od poprzedniego właściciela, który również takie muzeum prowadził. Z pewnością nie było mu łatwo ...a jednak udało mu się osiągnąć sukces. 

International Banana Museum (Międzynarodowe Muzeum Banana)

 

...zatem jeśli masz jakiś pomysł na biznes to trwaj przy swoim i prędzej czy później osiągniesz sukces. W trudnych chwilach pomyśl o takich ludziach jak ów właściciel Muzeum Bananów i ...idź dalej, bo przecież to właśnie tacy ludzie jak on, czy może właśnie ty zmieniają świat w pozytywne miejsce.

Tagi


Internetowa Telewizja

AUTOR
Mariusz ŁokietekLindeczek na Youtube
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...