Kategorie: Wszystkie | Bajki | Ciekawe | Gry | Myśli | Obrazy | Pamiętnik | Poezje | Porady
RSS
piątek, 23 grudnia 2011

Facebook F

 

Jak pozbyć się zaproszeń z gry na Facebooku?
...hmm jest to możliwe i nawet dość proste.

Opisałem wcześniej jak blokować aplikacje na Facebooku i podobne czynności należy wykonać w przypadku blokowania gier, ponieważ są one również aplikacjami.  

 

Aby usunąć (zablokować) zaproszenia z gier, a dokładniej z danej gry na Facebooku należy:

Zalogować się na swoim koncie na Facebooku :)

Wejść w zakładkę Zaproszenia do gier lub Aplikacje i gry.  Znajdziemy ją po lewej stronie na Facebooku wśród listy Aplikacje (można też przy zakładce Aplikacje kliknąć w przycisk Więcej).
Powinna nam wyświetlić się lista z zaproszeniami do gier jakie otrzymaliśmy od znajomych. Następnie należy usunąć jedno z zaproszeń do gry z której zaproszenia chcemy zablokować. Usunąć, czyli nacisnąć przycisk z krzyżykiem obok przycisku "Akceptuj".  

Po usunięciu zaproszenia powinno się pojawić okienko (z różowym lub pomarańczowym tłem) umożliwiające zablokowanie danej gry. Będzie to link z tekstem "zablokuj zaproszenia z gry ...tu będzie nazwa gry..." i kliknij na ten tekst w wyświetlonym okienku na Facebooku jeśli chcesz zablokować zaproszenia z danej gry i.... 

Gotowe :)

 

poniedziałek, 19 grudnia 2011

Facebook

 

 

Jak pozbyć się zaproszeń z aplikacji na Facebooku?

...hmm okazuje się to dość proste.

 

 

Podam to na przykładzie aplikacji "Mój Kalendarz", z której to zaproszenia irytują ostatnimi czasy dość sporą liczbę użytkowników Facebooka.

Aby usunąć zaproszenie z aplikacji "Mój kalendarz" trzeba:

Zalogować się na swoim koncie na Facebooku :)

Wejść w zakładkę "ZAPROSZENIA DO APLIKACJI" (po lewej stronie na Facebooku, wśród listy APLIKACJE).
Tam powinna pojawić się lista z zaproszeniami z jakiejś tam aplikacji, w tym przypadku będzie to aplikacja "MÓJ KALENDARZ", następnie usunąć jedno z zaproszeń (przycisk z krzyżykiem obok przycisku "Akceptuj"). 

Po usunięciu zaproszenia powinno się pojawić okienko (z różowym tłem) umożliwiające zablokowanie danej aplikacji. W przypadku aplikacji "MÓJ KALENDARZ" będzie tam link z tekstem "zablokuj zaproszenia z aplikacji Mój Kalendarz" ... kliknij na ten tekst w wyświetlonym okienku na Facebooku jeśli chcesz zablokować zaproszenia z aplikacji "Mój Kalendarz" i.... 

Gotowe :)

 

p.s.
Gdyby nie poskutkowało za pierwszym razem czynności należy powtórzyć. 


środa, 14 grudnia 2011

Nerwowość (zdjęcie z Demotywatory.pl)

 

Dziś cały dzień jakiś taki nerwowy. Niby bez powodu, ale jednak...

Dla kogoś kto jest uczciwy, każdy przejaw krętactwa jest irytujący. ...ale z drugiej strony, co mnie to ma obchodzić? Szkoda splunąć. Czas iść dalej, do przodu. Korzystać z czasu jaki mam.

Jak mówią "Złość to zły doradca, ale wierny pomocnik". Przyznać muszę, że może i coś w tym jest, bo nawet pomogła mi owa nerwowość w odnalezieniu pewnego całkiem sprytnego rozwiązania. Choć w sumie cały czas miałem je przed nosem i wystarczyło sięgnąć ręką. 

...chyba dla ukojenia nerwów znów zacznę rzeźbić, nawet mam już "patyk" nadający się do strugania :)

 

Obrazek wspaniale oddający moje dzisiejsze samopoczucie jest z serwisu Demotywatory.pl pt.: "Złość" dodany przez  Filipek1990 

niedziela, 11 grudnia 2011

Czasem warto wstać wcześnie, choćby tylko po to, żeby zobaczyć wschód słońca

Wschód słońca - Mississauga 11 grudzień 2011r.


sobota, 03 grudnia 2011

Właśnie biorę udział w V Nocnym Maratonie Bloxa, choć jestem daleko to mam taką możliwość dzięki nowym technologiom. Jestem na nim obecny online (czyt. zdalnie).


Tagi


Internetowa Telewizja

AUTOR
Mariusz ŁokietekLindeczek na Youtube
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...