Kategorie: Wszystkie | Bajki | Ciekawe | Gry | Myśli | Obrazy | Pamiętnik | Poezje | Porady
RSS
sobota, 22 lutego 2014

Battlefield Play4FreeBattlefield jest od lat znaną grą fps, w której to można oprócz wyboru klasy żołnierza jakim się gra jednocześnie korzystać z większości pojazdów w grze. Battlefield Play4Free jest odpowiednikiem właśnie tej gry w darmowej wersji gry na przeglądarkę. Battlefield Play4Free jest obecnie chyba jedną z najciekawszych pozycji wśród darmowych gier fps online. Posiada dość sporo map i biorąc pod uwagę grafikę gra jest na prawdę  wyjątkowo interesująca i co również ważne dość popularna wśród polskich graczy. Oczywiście można znaleźć dość sporo minusów, jak na przykład dość duża ilość cheaterów, haterów, trolli itd. Niestety moim zdaniem wynika to z kilku powodów.
Jednym z pierwszych jest możliwość stworzenia postaci, która dla przeciętnych, czy początkujących graczy może wydawać się wręcz niezniszczalną. Oczywiście taka możliwość istnieje po opłaceniu za wszelkie ulepszenia, co już kosztuje realną gotówkę, a wielu (nawet spośród polaków) graczy płaci za tę grę. 
Drugim problemem w grze są oczywiście gracze korzystający z czitów. ...cóż gra Battlefield Play4Free korzysta ze wsparcia PunkBuster oraz innych serwisów blokujących takich graczy, ale nie posiadając własnego zabezpieczenia ten problem będzie nadal się pojawiać. Choć jak sam zauważyłem w większości przypadków gracze oskarżani o oszukiwanie w grze, są dobrymi graczami z ulepszonymi postaciami, co jak wspomniałem wcześniej przez innych graczy jest odbierane jak korzystanie z aimbota.
Battlefield Play4FreeZapewniam jednak, że po odnalezieniu dobrego serwera podczas tej gry czeka nawet wymagającego gracza bardzo dobra zabawa. Gra Battlefield Play4Free jak już mówiłem pozwala graczom korzystanie z pojazdów, a mam tu na myśli czołgi, amfibie, wozy bojowe, helikoptery i odrzutowce.

Poniżej prezentuję nagranie z czasów beta i jestem zdania, że jest świetnym przykładem, bo akurat w tym  nagraniu można zobaczyć pewien "błąd" w grze. Owym bugiem (czyli błędem) wówczas był zasięg noża, który to później został wyeliminowany, a ostatnio (czyt. jeszcze później) wprowadzony został ponownie w formie "noża Khukri Blade".

Battlefield Play4Free rozgrywka [snajper]
Battlefield Play For free Myanmar Gameplay Recon class

 

 

Na playliście Darmowe Gry Online FREE GAMES znajdziecie powyższe nagranie, jak i nagrania rozgrywek z innych gier.


Tagi


Internetowa Telewizja

AUTOR
Mariusz ŁokietekLindeczek na Youtube
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...